Inzertný server

Hľadáte spolubývajúcich?
Vložte Vašu punuku.
Diskusia - napíšte vašu skúsenosť, varovanie, radu alebo tip .. či len pošlite námet na zlepšenie stránok ..
Varovanie: nikdy neposielajte nikomu peniaze dopredu, ak ste nevideli majiteľa a byt! Ani pokiaľ je majiteľ v cudzine alebo je cudzinec, inak o svoje peniaze môžete prísť!Meno     
Kontrolní kódSčítajte prvé dve číslaMarek - 22.7.2021 - Bratislava
Mohli by ste rozdeliť dopyt a ponuku na byty a izby a pri dopyte dať aj možnosť nenapísať cenu ale dať možnosť napísať DOHODOU
Admin - 7.2.2021 -
Dakujeme za informaciu, ak uvidite podobnu ponuku napisajte nam na email ID.
herbalcaj - 16.12.2020 - Košice
Na Vašej stránke sa nachádza inzerát, ktorý tam nepatrí, pretože ponúka pôžičky a nie bývanie. ID inzerátu je: 470255. Chcem Vás poprosiť o kontrolu toho inzerátu, či spĺňa kritéria Vášho servera.
Admin - 5.10.2020 -
Na stejný kontakt můžete vložit další inzerát pokud první ma zaplacen TOP, na pronájem bytu by měl stačit jeden inzerát, stejné inzeráty se nesmí vkládat opakovaně.
Pavel - 1.10.2020 - Nitra
Proč nemúžu vložit inzerát několikrát na stejný email,měl jse tu studenty,kteří odešli a potřebuji opět byt pronajmout!vždyď je to nelogické,vymýšlet si další emaily!!!
Admin - 11.9.2020 -
1) u kazdeho inzeratu je aj datum vlozenia, ak je inz. starsi ako 2mes. je tam na to varovanie, 2) platba kartou funguje, bohuzial PayPayl aj pri platbe kartou chce napred vlozit email, pretoze vas laka k zalozeni uctu, ak nechcete zalozit PayPayl účet mozete vlozit akykolvek email.. potom sa objavi moznost platby kartou:)
Jana - 8.9.2020 - Bardejov
Dobrý deň, stránka by bola super, keby inzerenti mazali svoje inzeráty, ak sú neaktuálne. Stránka je preto málo efektívna ...
Ľubomír - 6.9.2020 - Bratislava
Dobrý deň, prečo nemáte aktualizované bankové spojenie (IBAN) pre platbu kartou? Prečo nefunguje možnosť výberu platby kartou ,ale len platba Paypal?
Admin - 31.8.2020 -
Na jeden email moze byt len 1 inzerat, pretoze obycajne clovek potrebuje len 1 inzerat, vzhledem na to, ze nektore RK a makleri vkladali viac inzeratov museli sme to obmezit, toto pravidlo neplati ak mate na 1.inzerát zaplateny TOP, potom mozete vlozit viac ponuk..
Pavel - 20.8.2020 - Nitra
dobrýá den,prečo nemožem opakovat inzerát na ken istý email?ďakujem.....